contact image

Nasza oferta

Autoryzowany salon sprzedaży marki Ampio Smart Home -lokal i strona dystrybutora.

Ampio Szczecin przy ul. Teofila Firlika 41/4 jest zachodniopomorskim punktem dystrybucji marki Ampio, który również szkoli oraz prowadzi strefę dla instalatorów. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem dla klientów w temacie automatyki budynkowej oraz sprawujemy nadzór nad inwestycjami. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo, bazę autoryzowanych instalatorów oraz stały kontakt i obsługę w trakcie eksploatacji systemu.


Budujesz dom ?? Zachęcamy do kontaktu z nami, a na spotkaniu:
- wyjaśnimy dlaczego warto zainstalować system SMART HOME i który system z dostępnych na rynku wybrać, aby uniknąć kłopotów podczas eksploatacji systemu;
- omówimy Twój projekt, wskażemy rozwiązania i integracje możliwe do wykonania oraz podpowiemy z doświadczenia, które rozwiązania się nie sprawdziły, a w które warto zainwestować;
- w naszym showroom pokażemy Ci jak wyglądają i funkcjonują wszystkie elementy systemu Ampio Smart Home;
- wykonamy wstępny kosztorys automatyki;
- omówimy kilka wariantów montażu instalacji oraz programowania systemu smart;
- porozmawiamy na temat obsługi automatyki, serwisu instalatorów, gwarancji i tego co będzie w przyszłych latach użytkowania;

Ważne - ze względu na liczne spotkania i szkolenia sugerujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.

Nasze usługi oferujemy:

instalator

instalatorom

Szkolimy i certyfikujemy wszystkie osoby pragnące podnieść swoje kwalifikacje. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem producenta – zapewniamy korzystne rabaty handlowe.

Prowadzimy Strefę instalatora – Twoje miejsce do pracy, w którym masz możliwość zorganizowania spotkania ze swoim klientem w celu przedstawienia możliwości systemu oraz prowadzenia rozmów handlowych z użyciem dostępnych na miejscu wzorników i produktów. Uzyskasz wsparcie projektowe, komfortowo na miejscu zaprogramujesz elementy systemu dla swojego klienta, będziesz miał możliwość komunikacji z pozostałymi instalatorami wzajemnie się wspierającymi oraz będziesz mógł otrzymywać od nas zlecenia wykonania instalacji.

użytkownik

przyszłym użytkownikom systemu inteligentnego

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące przyszłych użytkowników systemu inteligentnego domu oraz by rozwiać wątpliwości, który system z dostępnych na rynku wybrać.

Kupujesz mieszkanie lub budujesz dom, a wybrana przez Ciebie firma nie oferuje instalacji inteligentnych – nic straconego ! W konsultacji z nami zaplanujesz swój inteligentny dom, otrzymasz schemat instalacji, którą wykona każdy elektryk, a nasi autoryzowani instalatorzy zajmą się instalacją modułów i ich programowaniem.

Dla osób, które planują zakup mieszkania od dewelopera oferujemy wykonanie projektu zmian aranżacyjnych (elektrycznych), które honoruje i wykona deweloper na etapie budowy inwestycji.

inwestor

inwestorom, deweloperom i projektantom

W obecnych czasach nowoczesne technologie są w zasięgu ręki dlatego do najszybciej rozwijających się należy segment domów inteligentnych.

Oferujemy system inteligentnej automatyki budynkowej, który doskonale sprawdza się również w mieszkaniach, biurach i wielu lokalach użytkowych zapewniając maksymalny komfort pracy i zamieszkania. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty handlowej oraz poznania warunków współpracy.